Do nového roku mnoho pěkných zážitků!

čtvrtek 18. prosince 2014, 14:43

Milí návštěvníci vysokomýtské městské galerie, děkujeme za vaši přízeň v roce 2014. Přejeme šťastný vstup do nového roku. Těšíme se na setkání v nadcházejících měsících, kdy vás pozveme na dvanáct výstav do nových prostor na náměstí Přemysla Otakara II. i do Zvonice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tady je malá ochutnávka toho, co pro vás připravujeme: 30. ledna začne výstava skleněných plastik vysočinského skláře Karla Malivánka. 20. března zahájíme výstavu mladé vysokomýtské malířky Veroniky Němcové a zkušeného barda Ladislava Kukly z Jihlavy. A jaro věnujeme krajinářské tvorbě choceňského výtvarníka Václava Macháně, jehož výstava by měla začít 24. dubna.

 

Mnoho pěkných zážitků v roce 2015, z nichž jedním může být i návštěva galerie

 

Iveta Danko, kurátorka MG

 

 

 

 

Dílo měsíce

sion

Informace

  • Hledáme brigádníka na Zvonici

    Jste-li vysokoškolský student nebo čiperný senior, který zvládne 90 schodů, máme pro vás nabídku brigády na září. Pro Galerii ve Zvonici hledáme kustoda. Provozní doba je čtvrtek až neděle, 6 hodin denně. Informace na čísle 778 531 908. 

  • Koncertní abonentky již v prodeji

    Jarní sezona komorních koncertů v galerii je již minulostí, abonentky na tu podzimní si můžete zakoupit v Turistickém informačním centru nebo on-line. Nabídne tři recitály: Lubomír Brabec / kytara (19. 9.); Kristina Vocetková / violoncello (31. 10.) a Matyáš Novák / klavír (28. 11.). 

Vyhledávání